פרגולות

פרגולות עץ במודיעין מכבים רעות והסביבה

לשבת אחרי יום עבודה ארוך, לארח את המשפחה ואת חברים, להתפנק ולשתות כוס קפה, לשחק עם הילדים והנכדים או לשבת פשוט בסתלבט לבד בחצר וכל זאת מתחת לפרגולה בחצר המעניקה לכם אוירה ביתית וחמימה וכמובן פתרון הצללה מהשמש או מהגשמים מושלם בכל עונות השנה.

יתרונות פרגולה של פינות חן זולה

מגוון של עיצובים וסגנונות של פרגולות מעץ במודיעין

פתרון לפן העיצובי ניתן לייצר פרגולות במגוון גדלים, גוונים ועיצובים ובכך לייפות באופן משמעותי את הגינה או המרפסת. פינות חן מציעה לכם מבחר רחב של פרגולות מעץ, פרגולות מעץ על עמודים פרגולות תלויותפרגולות הם פתרון הצללה האידיאלי לכל עונות השנה

אם טרם התחדשתם באמצעי הצללה וכבר גיליתם כמה השהייה בחוץ בכל עונות השנה, במיוחד בשמש הקופחת, כמעט בלתי אפשרית. בחורף פרגולות מעץ מגנות מפני גשם ומשקעים, ובקיץ הן מגנות ומצלות מפני השמש. ניתן לבנות פרגולה בחצר או במרפסת ובתוכם להפיק ממנה את המיטב  

סוגי עץ של פרגולות במודיעין

סוג העץ הוא בהחלט אחד הדברים החשובים ביותר בפרגולה. אני מקפיד להשתמש בסוגי העץ שונים באיכות גבוהה בכל עבודות העץ ובמיוחד עבור פרגולות החשופות לפגעי מזג האוויר. בפרגולות שאני בונה, אני עושה שימוש בעץ, שנבחר בקפידה ועובר צביעה לשמירה על איכות העץ למשך שנים, בצבעים איכותיים ובעלי תו תקן בגוונים שונים לפי בקשת הלקוח.

פרגולות מעץ חלק אינטגרלי מעיצוב החלל החיצוני

פרגולות מעץ יכולות להתאים לדירות, פרגולות למרפסת, פרגולות לחצרות, בתים, בתי קפה ומסעדות וכמובן גם פרגולות לגינות ציבוריות. פרגולה היא משטח הצללה ועם קירוי מיוחד יכולה גם להגן מפני הגשם. מדובר על מבנה ללא קירות ובעל תקרה מישורית הבנוי מעץ גושני. במרבית הדירות במודיעין ישנן מרפסות או דירות גג המאפשרות הוספת פרגולה, אולם לפני הזמנת פרגולה מעץ, מומלץ לוודא שהבניה הינה בהתאם לתקנות התכנון והבניה ואינה מהווה חריגה. לצורך כך מומלץ לגשת ולבדוק בעיריית מודיעין מהם החוקים החלים על הדירה או הבית בו מתוכננת הפרגולה.במודיעין ישנם גם בתים פרטיים רבים ובפרט, במכבים, רעות וביישובים הסמוכים כמו שילת, לפיד, כפר-אורנים ועוד. 

גלריית העבודות של פינות חן זולה

דפדפו ימינה ושמאלה בחיצים לצפייה בכל העבודות

כל הדרכים לשמור על פרגולות מעץ

הפרגולות עומדות בפני פגעי מזג אויר ואקלים ולכן הן חייבות לשמור על עמידות לאורח זמן בכל עונות השנה. קיימים מספר שיטות וכללים שיש לעמוד בהם על מנת לשמור על פרגולות מעץ לאורח זמן רב וזאת באמצעות תחזוקה שנתית.

בנוסף, יש לשמור על הצבע של קורות העץ מהם עשויה הפרגולה וזאת באמצעות שמן מיוחד ואם אתם יכולים תוכלו לנקות בעצמכם באופן שגרתי להעביר חומר ניקוי עם נייר לח וזה יכול לשמור על הפרגולה בביתכם.

במיוחד אם אתם גרים במודיעין מכבי רעות, או ישובי הסביבה – שילת, לפיד וכפר האורנים, צור איתי קשר ואשמח להגיע אליך, להצעת מחיר ללא התחייבות, לפרגולת עץ איכותית. שביעות רצון מובטחת

סגירת תפריט
פרגולות מעץ

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו: 054-2131744
או מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן