פינת ישיבה זולה בגינה

פינות ישיבה מעץ

יש לכם מקום נעים לשבת בו בגינה או במרפסת? מצויין, על מה תשבו? יש מגוון חומרי גלם המשמשים לייצור רהיטים המיועדים להיות מוצבים בחוץ, עץ הוא אפשרות פופולרית מאוד בזכות היתרונות שחומר גלם קלאסי זה מביא עמו. יש מגוון עצום של פינות ישיבה מעץ, רוב הדגמים כוללים שניים או שלושה כיסאות/כורסאות וספה (ברוחב שני כיסאות/כורסאות בודדים). ניתן כמובן לרכוש או לבנות שולחן מעץ התואם לספה והכיסאות.
לפניכם תיאור מאפיינים של פינות ישיבה מעץ, פירוט שיסייע לכם לבחור את פינת הישיבה מעץ שהכי מתאימה לצרכים שלכם. אם אתם שוקלים בניית פינת ישיבה מעץ בעצמכם וודאי תמצאו ערך במידע הזמין בפסקאות הבאות. 

עמידות העץ

תהיה פינת הישיבה מעץ שבחרתם אשר תהיה, אם היא ניצבת בחוץ והעץ שממנו היא עשויה אינו בעל עמידות מספקת מפגעי מזג האוויר, בתוך שנתיים – שלוש תצטרכו להחליף אותה.
בישראל רוב פינות הישיבה מעץ עשויות עץ אורן (תשמחו לדעת שאין מדובר בעצי אורן שגדלו בישראל אלא בחומר גלם לבניה המגיע אלינו מאירופה מיערות שמטופחים לצורך זה, דהיינו כריתת העצים בהם מבוקרת כך שהיער כמערכת אקולוגית אינו נפגע). עץ אורן נחשב עץ רך ולכן עמידותו הטבעית בפני פגעי מזג אוויר ומזיקים אינה גבוהה. עבור פינות ישיבה מעץ מלא ראוי להשתמש בעץ אורן שעבר טיפול (המכונה "אימפרגנציה") המגביר את עמידותו בפני מים ומזיקים.
גם עץ אורן שעמידותו שופרה מלאכותית לא יאריך ימים אם לא מרוחה עליו שכבת מגן נוספת בדמות צבע, לכה או שמן (טיפ- היזהרו מצבע שנראה יפה בהתחלה אבל די מהר מתחיל להיסדק ולהתקלף).

פינות חן | פינות נוי |פינות חן מעץ
פינות חן מעץ

הקונסטרוקציה

לקונסטרוקציה שעליה נשב יש חשיבות כפולה, היא מוכרחה להיות חזקה והיא גם צריכה לתרום למראה הכללי של פינת הישיבה שלנו. ישנם עיצובים סטנדרטיים לפינות ישיבה מעץ, עיצובים כאלה מעניקים נוחות רבה, חוזק מספק ומראה נאה, מי שרוצים עיצוב פחות מוכר יצטרכו לוודא שהוא איכותי מספיק. 

הכריות

הכריות של פינת הישיבה מעץ שלנו יהיו הדבר הראשון שקופץ לעין כאשר רואים את פינת הישיבה. בנוסף לחשיבות האסטטית אנחנו רוצים ריפוד נוח ושיהיה עשוי מבד עמיד.
בבתי עסק המוכרים פינות ישיבה מעץ ניתן בדרך כלל לבחור בין מגוון כריות מחומרים שונים (בדרך כלל בדים סינטטיים חזקים ואטומים למים). הכריות צריכות להתאים במידתם לכיסאות/כורסאות והצבעים צריכים להחמיא זה לזה ולעיצוב של האזור סביב פינת הישיבה.

אם אתם רוצים פינת ישיבה מעץ חשוב שתדעו מידות המקום שם אתם מתכוונים להציב אותה, לזהות פינות ישיבה הבנויות מעץ איכותי עם גימור שמעניק לו עמידות טובה (פחות חשוב אם פינת הישיבה שלכם תהיה מתחת לפרגולה או חיפוי מסוג אחר). תנו דעתכם על חוזק הבד ממנו עשויות הכריות, על החומר בו מילאו את הכריות, האם הצבע ידהה עם הזמן? וכד'.

פינת ישיבה מעץ דורשת תחזוקה מינימלית לפחות. מומלץ לשמור על ניקיון (אבק ולכלוך מגבירים קצב הבלאי הטבעי), כדאי לאחסן את הכריות אם פינת הישיבה עומדת מיותמת רוב הזמן (לא רק בחורף כדי לחסוך חשיפה לגשם אלא גם בקיץ כדי לחסוך חשיפה לשמש).
מי שרוצים לחדש פינת ישיבה מעץ יכולים להזמין כריות חדשות, לנקות היטב את העץ ולמרוח שכבת צבע חדשה, לפעמים אפשר להוריד את הבד מהספוג שבתוך הכריות, לכבס ולהחזיר.

חשוב לקנות פינות ישיבה מעץ בבתי עסק להם מוניטין ככאלה המוכרים מוצרים איכותיים במחירים הוגנים.

מבית עסק כזה תקבלו גם אחריות לעמידות בשימוש רגיל.

 

פינות זולה מעץ מלא

פינות זולה בבית

אם אתם מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך וכל מה שאתם צריכים הוא לרבוץ בפינה שקטה (ורצוי שתהיה מעוצבת ונוחה) עם עיתון וכוס קפה; או

קרא עוד »
סגירת תפריט
פרגולות מעץ

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו: 054-2131744
או מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן